Fiat Professional AUTOPLUS GDAŃSK Fiat Professional AUTOPLUS GDAŃSK
        
Alfa Romeo Chrysler Dodge Fiat Jeep Lancia  
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
O nas

 

    Historia marki  


     Historia firmy

Centrum Motoryzacyjne AUTO PLUS Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku samochodowym od 1990 roku. Początkowo zajmowaliśmy się tylko marką Fiat, jednakże dynamiczny rozwój rynku motoryzacyjnego spowodował, że Auto Plus szybko rozbudował ofertę o samochody Premium - Alfa Romeo i Lancia. Salony te stanowiły wzór dla rozszerzającej się sieci sprzedaży w całej Polsce. Nasza lokalizacja była od zawsze kojarzona z motoryzacją. To tutaj w  "poprzednich czasach" skupiało się motoryzacyjne życie Gdańska i nie tylko.
Ciągle stawiamy na rozwój, dlatego też w trakcie fuzji koncernów Fiat i Chrysler poszerzyliśmy ofertę i od 2011 roku jesteśmy Autoryzowanym Dealerem samochodów legendarnej marki Jeep. Ciągły rozwój, zdobyte doświadczenie oraz przede wszystkim pasja sprawiają, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie co potwierdzają nasi zawsze zadowoleni klienci. Mimo tego ciągle doskonalimy naszą wiedzę i umiejętności aby zachować najwyższy poziom oferowanych usług.

W chwili obecnej posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis marek należących do Grupy Fiat Chrysler Automobiles: Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Fiat Professional, Jeep, Chrysler, Dodge.
Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i używanych a także  z pełną obsługą w zakresie finansowania - kredytów, leasingu oraz ubezpieczeń.

Posiadamy nowoczesny serwis i blacharnię-lakiernię, w których obsługujemy samochody wszystkich marek oraz stację kontroli pojazdów. Naszą ofertę w zakresie posprzedaży uzupełnia hurtownia i sklep oryginalnych części zamiennych oraz tańszych zamienników.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

KONTAKT

 
 
 
CENTRUM MOTORYZACYJNE AUTO PLUS SP. Z O.O.

GDAŃSK
POTOKOWA 15AC
80-283 GDAŃSK
Tel.: (58) 3415557
e-mail

Ważne telefony:

Biuro Serwisu

58 341 51 31
58 344 72 81

Części zamienne
Sklep 58 344 72 84
Biuro 58 344 72 73 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies