Fiat Professional AUTOPLUS GDAŃSK Fiat Professional AUTOPLUS GDAŃSK
        
Alfa Romeo Chrysler Dodge Fiat Jeep Lancia  
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Usługi finansowe

• Usługi posprzedażne

Więcej o usługach posprzedażnych


Corporate Mobility - program dla firm


Program Corporate Mobility umożliwia strategicznym Klientom flotowym korzystanie z preferencyjnych warunków handlowych i serwisowych, na terenie całego kraju.

Jest on oparty na zobowiązaniach grupy dealerów uczestniczących w Programie dla Firm Corporate Mobility do obsługiwania wskazanych Klientów na uprzywilejowanych warunkach. Wybrani dealerzy działają pod nazwą Centrum Obsługi Firm, tzw Dealer COF.

Fiat Auto Poland S.A. wspiera program organizacyjnie i finansowo oraz pełni rolę jego koordynatora. Program obejmuje samochody marki: Fiat , Alfa Romeo ,Lancia i LCV zakupione i serwisowane w sieci sprzedaży Fiat Auto Poland S.A.

Do korzystania z preferencji upoważnieni są Klienci, którzy otrzymali Kartę Corporate Mobility. Każda karta przypisana jest do konkretnego samochodu i związane z nią przywileje dotyczą wyłącznie pojazdu o numerze rejestracyjnym umieszczonym na jej rewersie. Karta Corporate Mobility ważna jest 2 lata od momentu jej wystawienia.

Preferencyjne warunki obsługi Klientów w działalności serwisu.

W ramach programu Corporate Mobility Klienci otrzymują w sytuacjach przewidzianych przez niniejsze zasady następujące preferencje :

- upust na usługi serwisowe/robocizna /związane z obsługą techniczną pojazdów w wysokości 10 %

- upust na części zamienne wykorzystywane podczas obsługi technicznej pojazdów w wysokości 5 %

- możliwość skorzystania z samochodu zastępczego w przypadku napraw trwających dłużej niż 24 godziny . Limit na bezpłatne korzystanie z samochodu zastępczego wynosi 72 godz. Po tym czasie dealer COF może w porozumieniu z Klientem ustalić stawkę za dzień

- możliwość dokonania płatności w formie przelewu

- bezpłatne mycie samochodu po przeglądzie lub naprawie

- bezpłatne przechowywanie opon zimowych / letnich w przypadku samochodów zakupionych odebranych u dealera


więcej o programie >>>>

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies